O nas


Czytam dla przyjemności tworzy duet miłośniczek czytania :). Nasza współpraca tworzenia bloga została przypieczętowana w sierpniu 2020 r., chociaż znamy się już kilka dobrych lat.

Andżelika
Uzależniona od czytania. Postanowiłam pisać o swoich odczuciach po przeczytaniu danej pozycji literackiej zakładając blog Czytam dla przyjemności w 2017 roku. Moje opinie mają charakter subiektywny. Czytanie danej książki ma sprawiać mi przyjemność. Jeżeli nie spodoba mi się dana pozycja, to z pewnością napiszę o tym. Jednak nie oznacza to, że książka nie może spodobać się Tobie. Książki towarzyszą mi przez całe życie. Obecnie stanowią dla mnie miłą odskocznię od dnia codziennego. Od dłuższego czasu zaczytuję się w twórczości polskich autorów. Literaturę  obyczajową czytam nałogowo.  Lubię też książki historyczne, kryminały i literaturę faktu.


Róża
Uwielbia czytać historie, które będą miały swoją kontynuację. To przywiązanie do bohaterów sprawia, że wszelkie sagi MUSI przeczytać. Najczęściej sięga po kryminały, jednak wątki obyczajowe też nie są jej obce. Wkręcona w świat książek "Czytam dla przyjemności" od dłuższego czasu, jednak teraz w bardziej aktywnej wersji - od cichego czytacza polecanych książek po autorkę grafik i współprowadzącą świat redagowanej strony na facebooku.Tutaj można nas znaleźć
http://lubimyczytac.pl/profil/1720724/andzelika
http://lubimyczytac.pl/profil/1859122/rose91
https://www.facebook.com/cdpczytamdlaprzyjemnosci/
https://www.instagram.com/czytam_dla_przyjemnosci/Komentarze