Podsumowanie book tour Córka lasuWitam was serdecznie!
Oficjalnie ogłaszam, że book tour z "Córką lasu" Justyny Chrobak zakończył się. Książka wyruszyła w podróż 19 sierpnia 2019 r. a wróciła do mnie 29 stycznia 2020 r. Jak łatwo obliczyć, jej wędrówka trwała 5 miesięcy i 20 dni. W book tour udział wzięło 10 osób. Dziewczyny bardzo szybko przeczytały książkę, średnio każda z nich była w posiadaniu "Córki lasu" przez 14 dni, bo trzeba doliczyć czas na przesłanie książki dalej. Jestem z was dumna, że jesteście tak sumienne. Każda z was zamieściła opinię za co bardzo wam dziękuję.

 "Córka lasu" pokonała 3 047 km.  Teraz powieść wróci do autorki Justyny Chrobak.Z tego miejsca chcę podziękować tj. Katarzynie Jabłońskiej, Ewelinie Kwiatkowskiej - Tabaczyńskiej, Małgorzacie Jankowskiej, Magdalenie Zalewskiej, Monice Bednarskiej, Annie Dyczko, Katarzynie Cymann, Beacie Drab, Monice Wilkowskiej oraz Magdalenie Moruś za udział w book tour, wykonane zdjęcia książki i zamieszczenie opinii na blogach, lubimy czytać oraz na facebooku.

Zapraszam was do przeczytania opinii, które napisały uczestniczki:

Galeria zdjęć, które przesłały uczestniczki book tour

Brak dostępnego opisu zdjęcia. fot. Katarzyna Cymann
 fot. Magdalena Zalewska
 fot. Ewelina Kwiatkowska - Tabaczyńska
  fot. Monika Wilkowskafot. Beata Drab


Brak dostępnego opisu zdjęcia.

fot. Katarzyna Jabłońska

Komentarze

 1. Super pomysł. Może następnym razem ja się załapie na zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 2. To bardzo miłe ,że tak fajnie wszystko się potoczyło. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam, ale super że akcja w dobrą stronę poszła. Lubię dobre zakończenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję, za kolejną fantastyczną przygodę z wędrującą książka. Współpraca z Tobą Andżeliko to sama przyjemność ❤🥰

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz