Spotkanie z trzema autorkami


autor Poligon domowy

Witam Was serdecznie!
Wczoraj uczestniczyłam w spotkaniu autorskim, który zorganizował Blog book meeting w Katowicach. Była to nie lada gratka dla czytelników, a zarazem blogerów, gdyż na owe spotkanie zostały zaproszone trzy autorki: Justyna Chrobak, Sabina Waszut i  Małgorzata Lisińska.

Pani Justyna opowiedziała nam nie tylko o swojej najnowszej książce "Trzy razy m", której premiera była 23 stycznia 2019 roku, ale też wspomniała o swoich wcześniejszych książkach. Oczywiście nie zabrakło anegdot dotyczących pisania książki oraz opisów miejsc w Bielsku - Białej, gdzie toczy się akcja "Trzy razy m". Pani Sabina Waszut pisze książki, których akcja rozgrywa się na Śląsku, a tłem są wydarzenia historyczne tego regionu. Ostatnio spod jej pióra wyszła "Dobra-noc", której premiera odbyła się 3 października 2018 roku. Lekki styl gawędziarski pani Sabiny wciągnął nas w opowieść, o tym jak autorka pracuje nad każdą książką i zbiera do niej materiały. 
autor Poligon domowyNatomiast Małgorzata Lisińska porwała nas  licznymi anegdotami dotyczącymi swojej twórczości, dzięki tym opowieściom wprowadziła nas w wyśmienity humor. Należy tu wspomnieć, że autorka pisze książki fantasy oraz obyczajowe.  Jej najnowsza powieść "Światła w jeziorze" miała swoją premierę 10 grudnia 2018 roku. Akcja książki rozgrywa się w Tychach. Fajnie będzie przeczytać książkę o mieście, w którym mieszkałam kilka lat i nadal w nim pracuję,   aby mimochodem odnajdywać miejsca opisane w książce. Z pewnością warto odwiedzić Tychy i jezioro Paprocańskie. 


autor Poligon domowy
Cieszę się, że mogłam poznać tak ciekawe osoby jak Justyna Chrobak, Sabina Waszut i Małgorzata Lisińska. Każda z pań wniosła bardzo wiele ciekawych informacji dotyczących ich twórczości literackiej.  
W dodatku spotkanie odwiedził Wojciech Magiera, autor poczytnych kryminałów m.in. "Ukrytego celu", którego premiera była 8 października 2018 roku.

Dodatkowym bonusem było spotkanie z blogerami i wymiana swoich doświadczeń w sferze blogowej. Ja przy okazji poznałam wiele przesympatycznych osób, które potrafią dzielić się swoją pozytywną energią. Z niecierpliwością będę czekała na kolejne spotkanie z Wami. Dziękuję Kasi z Poligonu domowego za zaproszenie na spotkanie autorskie. Było wspaniale, ciekawie i bardzo sympatycznie.

Komentarze

 1. Nie mogę się doczekac, aż spotkamy się kolejny raz :) może uda się w końcu zrobić też wykład dla blogerów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie się spotkam;). Czekam na kolejne fantastyczne spotkanie.

   Usuń
 2. Wspaniałe, na pewno niezapomniane doświadczenie i przeżycie. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację. Wróciłam pełna wrażeń i bogatsza o nowe informacje i książki z autografami.

   Usuń

Prześlij komentarz